Stanowisko
do dezynfekcji rąk

Pomysł na stworzenie stanowiska - dystrybutora płynu do dezynfekcji rąk powstał podczas jednego ze spotkań Społecznego Sztabu Antykryzysowego Gminy Gniew.
W imieniu firmy Ślizex przyjąłem wezwanie natychmiastowo rozpoczynając prace projektowe i przygotowawcze tego produktu.

Udało się,  powstało urządzenie, które spełnia wymogi określone przez rząd dla placówek handlowych oraz punktów usługowych, a także biur i firm produkcyjnych.
Uruchomiliśmy już produkcję, a pierwsze urządzenia trafiły do naszych klientów.

Ponadto mając na uwadze obecną nadzwyczajną sytuację zawiązaliśmy partnerstwo z Grupą Prokultura - która jest podmiotem ekonomii społecznej. Ten podmiot zajmuje się dystrybucją tych urządzeń, a wypracowany zysk przeznaczony jest na Fundusz Interwencji Antykryzysowej.
Wiesław Ślizewski P.H.U  ŚLIZEX

parametry techniczne

- Stanowisko do dezynfekcji - wersja 3.0

Wychodząc na przeciw “potrzebie czasu” wprowadziliśmy na rynek metalowe, ale o lekkiej i stabilnej konstrukcji
STANOWISKA DO DEZYNFEKCJI. Nasz nowy produkt jest estetyczny, łatwy w obsłudze oraz utrzymaniu czystości.  Zapewni Państwu jak i Państwa Klientom stały i łatwy dostęp do środka do dezynfekcji,
a tym samym utrzymaniu wysokich standardów higieny w biurach, sklepie, budynkach użyteczności publicznej oraz miejscach publicznych. Uniwersalna i lekka konstrukcja malowana proszkowo sprawdzi się w każdym miejscu.
Od początku kryzysu związanego z pandemią COVID-19 pracujemy nad opracowaniem i udoskonaleniem tego produktu. Obecnie dostępna jest wersja 3.0, z mechanicznym dozownikiem nożnym oraz łokciowym. Urządzenie pozwala na używanie go na dwa bardzo higieniczne i bezpieczne sposoby dozowania płynu. 


Konstrukcję STACJI 3.0 - MANICO - STANDARD tworzy metalowy stojak o wysokości 1060 mm i podstawie 230 mm x 200 mm, wykonany z blaszanych modułów wykrawanych laserowo i zakończonych na prasie krawędziowej. Całość jest zabezpieczona antykorozyjnie i malowana proszkowo. Dla zachowania “bezdotykowości” urządzenia, dozowanie płynu odbywa się poprzez naciśnięcie łokciem górnej dźwigni lub stopą dźwigni umieszczonej w podstawie STACJI (dwa sposoby dozowania  w jednym)

Całość jest zabezpieczona antykorozyjnie i malowana proszkowo.


W urządzenie wbudowany jest pojemnik 250 ml z dozownikiem na płyn, co pozwala na ok 250  aplikacji tego płynu.


Producent: PHU ŚLIZEX Wiesław Ślizewski - www.slizex.pl

Dystrybucja GRUPA PROKULTURA ,
kontakt grupaprokultura@gmail.com, tel 664 635 715

STANOWISKO
 Stacja
dystrybutor
DO DEZYNFEKCJI RĄK
wersja 3.0

Cena detaliczna 429 zł netto

527,67 zł brutto        


Przy większych zamówieniach możliwe znaczne rabaty.

Oferta specjalna- Tarcza 3.0

Oferta specjalna TARCZA_3.0 z rabatem
dla instytucji kultury, bibliotek, muzeów, domów kultury dla żłobków przedszkoli i szkół dla urzędów dla organizacji prorządowych oraz kościołów dla fryzjerów i kosmetyczek dla gastronomii

Grupa Prokultura jako podmiot ekonomii społecznej, i współtwórca projektu Stanowiska do dezynfekcji rąk, które opracowaliśmy w partnerstwie z firmą ŚLIZEX zdecydowała się na rezygnację z większości swojego udziału w tym projekcie udzielając  rabatu dla wybranych powyżej grup.

Zapytanie

 
więcej o stanowiskach
do dezynfekcji rąk

Innowacyjne urządzenie umożliwiające  funkcjonowanie firm, instytucji i samorządów w NOWEJ NORMALNOŚCI .

  Idea stworzenia

Funduszu INTERWENCJI ANTYKRYZYSOWEJ


Grupa Prokultura w oparciu o współpracę z firmą Ślizex postanowiła stworzyć Fundusz Interwencji Antykryzysowej. Z zebranych środków finansujemy szycie maseczek ochronnych oraz inne działania wspierające służbę zdrowia, organizacje pozarządowe, a także lokalny biznes

 Kupujemy materiały w ilościach hurtowych (dziś już na rynku materiałów używanych do szycia maseczek trwa spekulacja i ceny windują ). Stworzyliśmy przedsiębiorstwo pracy chałupniczej, które po pierwsze zadba dostęp do maseczek ochronnych, po drugie stworzy możliwość pozyskania dochodu dla osób które mają minimalny talent krawiecki.
 
foto. Krzysztof Urban Prezes zarządu Grupy Prokultura oraz Wiesław Ślizewski właściciel firmy ŚLIZEX.
więcej o akcji szycia maseczek TU

AKCJA za 1 % - Stanowiska do dezynfekcji rąk.

AKCJA za 1 %
Stanowiska do dezynfekcji rąk.
Nabór zamknięty

Z inicjatywy Wiesława Śliżewskiego właściciela P.U.H. ŚLIZEX, pierwsze 100 Stanowisk do dezynfekcji rąk, było zaoferowane za 1 % ich ceny rynkowej. Te produkty trafiły w szczególności do podmiotów z terenu Gminy Gniew i Gminy Pelplin, tworząc lokalną tarczę antywirusową. Ta akcją również została połączona z Funduszem Szycia Maseczek Ochronnych.
 Z zebranych środków w ramach akcji udało nam się zakupić materiał na 4000 maseczek jednorazowych oraz 2000 maseczek bawełnianych , wielorazowego użytku. 


Dystrybucją Stanowisk do dezynfekcji rąk na terenie Gminy Gniew, zajęło się Gminne Centrum Reagowania Kryzysowego .
Serdecznie Dziękujemy !!!